Team

Het schoolteam en de dagen dat er gewerkt wordt:

 

  • Directeur                                   

    Jenne Olijve en Gert Hilbolling                       wisselend aanwezig

 

  • SBO-coördinator  

     Erik Beens                                maandag

 

  • Interne Begeleiding 

     Joske Klaver                            maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

    

 

  • Bewegingsonderwijs          

     Wim Kroon                              maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

     

 

  • ICT-coördinator  

     René Lourens                          donderdag  om de week

 

  • Logopedie    

    Jacqueline Harkema                  maandag, dinsdagmorgen,woensdag, donderdagmorgen

 

  • Orthopedagoog  

     Marte Pepping                         dinsdag

 

  • Onderwijsassistente   

     Anneke Tulp                               maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

     Stephanie Bussink- de Jonge    maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

     Ninon Hovinga                           maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 

  • Administratie   

     Ginie Nijborg                              maandagmo,dinsdagmo, donderdagmo, vrijdagmo 

 

  • Conciërge 

     Alex Poppen                             maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

 

  • Assistent-conciërge 

     Eric de Jong                            maandag t/m vrijdag

 

  • groepsleerkrachten:

 

   groep A

    Margreet van der Laan             maandag, dinsdag, donderdag

    Marjon Brugge                          vrijdag

 

    groep B

    Andie Lieben                            maandag, dinsdag

    Inge Warntjes                           donderdag, vrijdag

 

    groep C

    Lotte Zijnge                               maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 

   groep E   

     Ettie Prins                                maandag, dinsdag,  woensdag,donderdag, vrijdag

 

   groep F 

   Inge Scholtens                           maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

                                 

 

  groep G   

  Siep van der Vries                     maandag,  donderdag, vrijdagmo.

  Erik Beens                                 dinsdag, woensdag

  Gerry Vos                                   vrijdagmi.

 

  groep H

  Francisca Wever                       maandag, dinsdag, woensdag

  Kees Meijlink                             donderdag, vrijdag

 

  groep K   

   Tina de Vries                            maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, donderdag om de week

   René Lourens                          donderdag om de week

 

  groep L 

  René Lourens                          maandag, dinsdag, vrijdag

  Marjon Brugge                         woensdag, donderdag

 

  groep M  

  Evelien de Boer                       maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag