Team

Het schoolteam en de dagen dat er gewerkt wordt:

 

  • Directeur                                   

    vacant

 

  • Teamleider  

     Erik Beens                                maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 

  • Interne Begeleiding 

     Joske Klaver                            maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

    

 

  • Bewegingsonderwijs          

     Wim Kroon                              maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

     

 

  • ICT-coördinator  

     René Lourens                          donderdag  om de week

 

  • Logopedie    

    Jacqueline Harkema                  maandag, dinsdagmorgen,woensdag, donderdagmorgen

 

  • Orthopedagoog  

     Marte Pepping                         dinsdag

 

  • Onderwijsassistente   

     Anneke Tulp                               donderdag, vrijdag

     Stephanie Bussink- de Jonge    maandag, dinsdag,

    

 

  • Administratie   

     Ginie Nijborg                              maandagmo,dinsdagmo, donderdagmo, vrijdagmo 

 

  • Conciërge 

     Alex Poppen                             maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

 

  • Assistent-conciërge 

     Eric de Jong                            maandag t/m vrijdag

 

  • groepsleerkrachten:

 

   groep A

    Margreet van der Laan             maandag, dinsdag, donderdag

    Tina de Vries                            vrijdagmorgen

 

    groep B

    Marja Alshimmary                     maandag, dinsdag

    Wilma Zwiers                            donderdag, vrijdag

 

   

   groep E   

     Ettie Prins                                maandag, dinsdag,  woensdag,donderdag, vrijdag

 

   groep F 

   Andie Lieben                             maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

                                 

groep H

Inge Scholtens                              maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 

groep I

Siep van der Vries                        maandag, woensdag, vrijdag

Yvet Visser                                    dinsdag, donderdag

 

  groep K   

   Francisca Wever                      maandag, dinsdag, woensdag, 

   Marjon Brugge                          donderdag, vrijdag

 

  groep L 

  René Lourens                          maandag, dinsdag,donderdag, vrijdag

  Marjon Brugge                         woensdag 

 

  groep M  

  Evelien de Boer                       maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag

 

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.